O FIRMIE

TMArchitekci to pracownia architektoniczna założona w 2005 r. Głównym założeniem biura jest tworzenie kompleksowych rozwiązań architektoniczno – budowlanych, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Inwestora.

PODSTAWOWĄ DZIAŁALNOŚĆ NASZEJ FIRMY STANOWI ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA OBIEKTÓW BUDOWNICTWA OGÓLNEGO I PRZEMYSŁOWEGO (GŁÓWNIE OBIEKTÓW HANDLOWO-USŁUGOWYCH I PRZEMYSŁOWYCH)

Nasza firma proponuje szeroki wachlarz usług projektowych obejmujący:
•opracowanie studiów i analiz wykonalnosci
•opracowanie koncepcji, wyceny, wizualizacje, kosztorysowanie,
•projektowanie wielobranżowe – od projektu koncepcyjnego do wykonawczego,
•kompleksową obsługę inwestycji w zakresie koniecznych uzgodnień i
wymaganych pozwoleń,
•nadzór nad realizacją inwestycji
Gwarantujemy zgodność dokumentacji projektowej z przepisami prawa budowlanego oraz standardami europejskimi.
Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami z wszystkich, niezbędnych w procesie projektowania i realizacji inwestycji, branż. Na etapie wykonywania projektu oferujemy pełną koordynację, nadzór autorski i inwestorski, reprezentujemy Inwestora przed organami administracji na każdym etapie realizacji inwestycji.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy między innymi z międzynarodowymi koncernami (min. Avantor Performance Materials Poland S.A., Makro Cash and Carry Polska S. A., METRO Properties Sp. z o.o., SAMSUNG Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o., Skanska S. A., Takenaka Europe GmBH) jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę projektu i jego realizacji.
Projektujemy nowoczesne obiekty, wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne. Tworzone przez TMArchitekci projekty wyróżniają się połączeniem funkcjonalności z estetyką .